Про компанію

next

ТМ KORMIL - торгова марка створена компанією «Агролайф корми», яка є виробником преміксів, БМВД та готових кормів для сільськогосподарських тварин. ТМ KORMIL - це понад 10 років успішної діяльності на аграрному ринку України.

З моменту заснування у 2006 році та до сьогодення ми пройшли тривалий шлях розвитку та самовдосконалення. За цей час нам вдалось створити цілу мережу представництв по всій території України та отримати сотні задоволених клієнтів, більшість з яких працюють з нами вже багато років.

З 2012 року компанія «Агролайф корми» пропонує своїм клієнтам продукцію власного виробництва. Це стало можливим завдяки будівництву сучасного заводу в селі Давидів, Львівської області. Новий завод створив робочі місця та забезпечив українські фермерські господарства якісними вітчизняними кормами та кормовими добавками, виготовленими з дотриманням найсуворіших європейських стандартів. 

А в 2015 році ми зареєстрували власну торгову марку - Kormil.

Продукція Kormil - це ще вищі стандарти якості та ще кращі результати.

Потужність виробництва від 3000 тонн на місяць та унікальні розробки кормів за допомогою професійної американської програми «Brill», дозволяє нам забезпечувати оптимальне співвідношення ціни, якості та умов оплати. 

Клієнти ТМ Kormil отримують не тільки високоякісну продукцію, але і постійні консультації з усіх питань, пов’язаних з годівлею тварин, підбір раціонів годівлі, розрахунки рецептур та супровід протягом всього періоду співпраці. Компанія працює над тим, щоб кожному фермеру було вигідно займатися вирощуванням свиней, птиці та ВРХ.

Якість на кожному етапі виробництва — це важлива умова створення нашої продукції.

Ми створили власну вимірювальну лабораторію для проведення максимально точних аналізів, починаючи від сировини, яка використовується для виробництва, і закінчуючи готовою продукцією. Ми гарантуємо, що споживач отримає продукцію найвищої якості, яка відповідає нормативним документам (ДСТУ, ГОСТ, СанПін тощо) та багаторічному досвіду європейських технологій. 

Тривалі, взаємовигідні стосунки неможливо побудувати без довіри та взаєморозуміння. Нам це дуже добре відомо. Незалежно від форми власності та розміру господарства наших клієнтів, ми з однаковою уважністю ставимось до кожного, намагаючись зрозуміти потреби та запропонувати найкраще рішення.

Будуймо успішну співпрацю разом!

 

В каталог