Замінник молока для телят

next

Замінники молока для телят

 

 

 

  • (710) Кормілк-1

  • (720) Кормілк-2

  • (730) Гербалмілк

(710) Кормілк-1

повноцінний замінник цільного молока для телят від перших днів життя

 

повноцінний замінник цільного молока для  телят.Містить понад 75% молочних компонентів, серед яких сухе знежирене молоко,

молочно-жировий концентрат, суха демінералізована сироватка, молочний білок, лактоза. Також до його складу входить соєвий водорозчинний білковий концентрат, вітамінно-мінеральний комплекс, комплексний підкислювач (комплекс органічних кислот), пробіотик (бактерії b. Licheniform/subtil.), ароматично-смакові додатки.

 

  • Для годівлі телят як повноцінний замінник цільного молока у розведенні  1:9 або 1:10 з водою температурою 40-45 °C згідно з обраними схемами випойки.

 

(720) Кормілк-2

молокозамінник для телят з насінням льону

 

Молокозамінник для телят з додаванням насіння льону. Містить понад 45% молочних компонентів, серед яких сухе знежирене молоко, суха демінералізована сироватка, молочно-жировий концентрат, лактоза. Додатковими складовими є лляний концентрат, соєвий водорозчинний концентрат, соняшниковий лецитин, мальтодекстрин, вітамінно-мінеральний комплекс, комплексний підкислювач (комплекс кислот), Бактерії b. Licheniform/subtil., ароматично-смакові додатки.

 

  • Рекомендований для використання з 10-15 дня життя у розведенні 1:9 або 1:10 з водою температурою 40-45 °C згідно зі схемою випойки.

 

(730) Гербалмілк

молокозамінник для телят на рослинній основі з додаванням насіння льону

 

Замінник молока для телят на рослинній основі з додаванням подрібненого насіння льону. До його складу входять високоякісне харчове соєве борошно, суха молочна сироватка, соняшнико-вий лецитин, мальтодекстрин, вітамінно-мінеральний комплекс, комплексний підкислювач (комплекс кислот), ароматично-смакові додатки.

 

  • Рекомендований для використання з 25-30 дня життя у розведенні 1:9 або 1:10 з водою температурою 40-45 °C.