«ПОЛІСЬКА РЕГАТА» 2016

next

9-10 липня на території національного природного парку «Прип’ять-Стохід» відбувся фестиваль із екстремального водного туризму «Поліська регата».
Головним спонсором якого був ТМ KORMIL (ТзОВ «Агролайф корми»).  

Фестиваль проводиться з метою пропаганди та розвитку екологічного туризму, обміну досвідом, розширення дружніх і ділових зв'язків, формування екологічної свідомості громадян.

В перший день учасникам регати потрібно було знайти дорогу (а це справа не з легких, адже Стохід має сто ходів) до села Сваловичі. 
Загалом учасники змагань мали подолати 46 кілометрів. 
 
«Ідея Регати виникла після того, як ми взяли участь у змаганнях «Стохід-Дербі». Щоправда, там довжина – 70 кілометрів, які потрібно пройти без зупинки. Це були неповторні враження. І з’явилася ідея зробити щось подібне, але, щоб у змаганнях могли брати участь не лише професіонали. Це дійство, на яке ми завжди шукаємо спонсорів. Перші два роки допомагала влада. Останні роки дуже вдячні за розуміння бізнесу», - каже організатор заходу, начальник відділу екологічної освіти та рекреації Національного природного парку «Прип’ять-Стодіх» Віталій Веремчук.


«Ми прийняли рішення спонсорувати цю регату ще взимку. Чому? Ми спеціалізуємося на різного роду екологічних програмах. А ще, сам я родом із Любешова», - розповів головний технолог  львівської компанії -генерального спонсора змагань ТМ KORMIL (ТзОВ «Агролайф корми») Сергій Савчук.