Міжнародна конференція «KORMIL-2018»

prev next

18 травня вже вдруге відбулась міжнародна конференція «KORMIL-2018». До Львова з’їхались понад сто п’ятдесят клієнтів компанії з усіх куточків України та з-за кордону.

Як і в 2017 році, головною темою обговорення була ефективна та прибуткова годівля тварин в теперішніх реаліях. Багато часу було приділено темі використання жиророзчинних вітамінів, їх правильному дозуванню та можливості часткового заміщення у кормах. Доповідь по цьому питанню зробив доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри годівлі тварин та кормовиробництва Вармінсько-Мазурського Університету в місті Ольштин (Польща) Кшиштоф Ліпінський. В світлі тих подій, які відбувались на світовому ринку вітамінів в кінці 2017 року та на початку 2018 року, ця тема була доволі актуальна. Професор розповів про хімічні форми вітамінів, їх мінімальні дози у кормах, можливі наслідки дефіциту вітамінів та показав результати декількох практичних досліджень по частковому заміщенню вітаміну Е препаратами рослинного походження. Висновки були очевидні – заміщення альфа-токоферолу більше ніж на 35% рослинними антиоксидантами знижує прирости тварин на відгодівлі.

  Багато питань було щодо можливості фальсифікації вітамінів, їх виявлення у кормах та преміксах. Розкрила це питання керівник випробувальної лабораторії «Агролайф корми» Шупарська Анастасія. За останній рік було проведено десятки аналізів на виявлення та встановлення точної кількості вітамінів та амінокислот у різних продуктах. Як показує практика, чим менша кількість вітамінів у продукті – тим більша допустима похибка. Цікаво було дізнатись про результати участі лабораторії у міжлабораторних дослідженнях серед чотирьох десятків кращих лабораторій Європи. Випробувальна лабораторія «Агролайф корми» увійшла в п’ятірку найкращих по визначенню основних амінокислот, сирого протеїну та його якості (розчинність, перетравність і т.п.).

Як завжди яскраво та цікаво розкрив тему синтетичних амінокислот та їх аналогів доктор с/г наук, професор, завідуючий кафедри годівлі тварин і технології кормів Національного університету біоресурсів і природокористування України  ім. П.Д.Пшеничного Михайло Сичов. Проведені під керівництвом професора досліди опубліковані у світових наукових виданнях. В кінці доповіді присутні здійснили «подорож у майбутнє» де побачили в які передові розробки в сфері харчування людей вкладаються великі інвестиції.

Підбив підсумок зустрічі головний технолог ТМ KORMIL Савчук Сергій, розповівши про новинки та роботу над новими розробками у сфері виробництва преміксів.    

По закінченню доповідей була гала-вечеря, де кожен міг у невимушеній атмосфері обговорити почуте, поспілкуватись із професорами та технологами персонально та гарно відпочити. Гумор-шоу, джаз-бенд, ілюзіоніст та неперевершене паперове шоу – доречне завершення насиченого вечора.
Дана конференція стала вже традиційною і всі з нетерпінням будуть чекати зустрічі в наступному році.