Лономікс Неутротокс

prev next

Лономікс Неутротокс 

100440 / Адсорбент токсинів

 

Переваги продукту:

  • Широкий діапазон дії
  • Захист від мікотоксин
  • Захист від ентеротоксин, що виробляють бактерії
  • Збереження повної харчової цінності комбікормів
  • Покращання виробничих показників

Властивості

Лoнoмiкc Heутpoтoкc - це багатокомпонентний сучасний препарат, якому властивий широкий діапазон дії. Завдяки великій абсорбційній та адсорбційній поверхні Лoнoмiкc Heутpoтoкc зв’язує токсини грибків та бактерій, гнильні продукти, гази в кишечнику, тяжкі метали, тим самим запобігає всмоктуванню їх із кишково-шлункового тракту. 

Завдяки структурі нашарування та високій пластичній в’язкості, препарат проявляє покривні властивості, подібні до властивостей слизової оболонки шлунка та кишечника. 

Діючи з глікопротеїнами, що містяться у слизі, покращує захист слизової оболонки від впливу негативних факторів. Негативної дії препарату на концентрацію мікроелементів і вітамінів у кормі не виявлено.

Структура

Дія:

Абсорбція – завдяки великій поверхні сорбції препарат може всмоктувати значні кількості шкідливих речовин.
Адсорбція – завдяки дії сил Ван-дер-Ваальса токсини та бактерії здатні “приклеїтися” до поверхні препарату. Ці комплекси видаляються з організму. Мікотоксини (метаболіти мікроскопічних грибків – так званої плісені) проявляють сильні
токсичні дії на організм тварин. Це проявляється при невеликих концентраціях – 1 мг/кг, тобто одна мільйонна частина маси (наприклад зернових, кормів), або ще менших. Споживання заражених кормів приводить до мікотоксикозу, який проявляється специфічними симптомами: пошкодження нирок – у випадку охротоксину А, зниження репродуктивних якостей свиней – у випадку зеараленону, втрата апетиту та блювота – у випадку деоксиніваленолу (= вомітоксини).
Окрім цього, всім мікотоксинам властиві неспецифічні ознаки, що проявляються в зниженні перетравлюваності кормів та в загальному погіршенні стану здоров’я тварин, що є результатом їх імуносупресивної дії.

 

Застосування 

Профілактично

При порушеннях травлення

Поросята та поросята на дорощуванні 0,2 - 0,3 кг/100кг суміші; 0,4 - 0,5 кг/100 кг суміші
Свині на відгодівлі, високосупоросні та лактуючі свиноматки 0,2 кг/100 кг суміші; 0,4 - 0,5 кг/100 кг суміші
Птиця 0,3 кг/100 кг суміші  0,5 кг/100 кг суміші 
Телята 15 г/гол./добу 30 г/гол./добу
Молочні корови 50 г/гол./добу 80 г/гол./добу
Кролі  0,3кг / 100 кг суміші  0,5 кг/100 кг суміші 
Коні 50 г/гол./добу 80 г/гол./добу