Форум Птахівництво-2017

prev next

5 та 6 квітня 2017 року компанія Kormil взяла участь у міжнародному практичному форумі "Птахівництво-2017".


Організаторами виступили журнал «Наше Птахівництво» та AGP Group.
На форумі піднімалися на обговорення такі теми, як: 

  • Практичний досвід запобігання інфекційному бронхіту птиці
  • Сучасні методики профілактики та боротьби з інфекційними захворюваннями птиці без антибіотиків
  • Найефективніший шлях оздоровлення ферми
  • Як пронутрієнти підвищують засвоєння мінералів в організмі птиці
  • Оцінка функціонального стану організму птиці за показниками крові
  • Амінокислотне живлення птиці
  • Та багато  інших цікавих тем.

На конференції учасники обмінялися практичним досвідом, обговорити актуальні проблеми в галузі птахівництва щодо організації виробництва та утримання.
Все більшу популярність і широке поширення набуває останнім часом така птахівницька галузь, як розведення індиків. 6 квітня конференція була повністю присвячена промисловому вирощуванню індиків - "Індиківництво-2017". Доповідачі форума враховуючи особливості вирощування індиків підготовили лекції по актуальним темах: «Інноваційні способи запобігання хворобі Ньюкасла», «Найбільш швидкий і безпечний захист проти хвороби Гамборо», «Ефективні продукти для забезпечення міцності кістяка і яєчної шкарлупи», «Операція SALMO STOP - 5 кроків до перемоги над сальмонелою!», «Бактеріофаги — антимікробна дія без шкоди для макроорганізму», «Ефективність застосування антитоксичних препаратів у птахівництві»,  та інше.


На сьогоднішній день птахівництво є однією з важливих галузей сільського господарства. Галузь порівняно швидко окупається та менш капіталомістка і, як результат, більш мобільно реагує на зміни кон'юнктури ринку. Особливістю сучасного стану розвитку галузі є динамічне зростання чисельності поголів’я птиці усіх видів, нарощування обсягів виробництва. На розвиток цієї галузі впливають безліч факторів: це і екологічне середовище, і захворювання птиці, і фінансування. Тож давайте розвиватись та рости разом! 

Наша якість - Ваш результат!