Дев'ята Молочна Академія

prev next

26 січня команда TM Kormil взяла участь у дев’ятому форумі «Молочна Академія». Його організатором була компанія LNB разом з такими партнерами, як Biomin, Noack, Phileo і Pancosma.

Темою стали нові тенденції і нові продукти, що підтримують молочних корів в перехідний період.
Також на форумі буди розглянуті наступні теми:
Як сировина впливає на ціну преміксів. Войцех Каліцький з LNB розповів про поточну ситуацію на цьому ринку.
- Я перебуваю в галузі вже 27 років і я поки не зустрічав нічого подібного, зокрема, як ціна добавок впливає на кінцеву вартість корму. Основним фактором є те, що сталося з вітамінами А і Е на світових ринках – сказав Войцех Каліцький.


Через велику пожежу на заводі BASF Citral в Людвігсхафене було припинено виробництво вітамінів A і Е. Внаслідок цього ринок відчув їх велику нестачу.
Ціни на вітаміни стали різко зростати. Вартість на вітамін А збільшилась майже на 500%. У випадку з вітаміном Е проблема була менше, але з цінового рівня  5-6 євро його вартість збільшилася до 30 євро і вище, на даний момент  ціна становить  від 17-19 євро.


Валентин Ненов з Phileo пояснив переваги використання живих дріжджів Actisaf протягом перехідного періоду.

Перехідний період пов'язаний з найбільшим ризиком. Після слідує зміна дієти, до якої повинна адаптуватися мікрофлора в рубці. Крім того, корови борються з негативним енергетичним балансом, а їх імунітет скомпрометований.
- Живі дріжджі Actisaf покращує анаеробні умови в рубці, оптимізує ферментацію, яка знижує ризик ацидозу і покращує засвоюваність корму, або збільшує кількість енергії, - сказав Валентин Ненов.
Компанія Pancosma презентувала новий продукт для молочних корів NexUlin.
Представники Noack представили новий портативний пристрій для вивчення силосних та кормових матеріалів Aura від Zeiss.


Професор Владімір Новак з природничого університету у Познані розповів про нові тенденції в сухій дієті і перехідному періоді.


Після конференції відбулася урочиста вечеря та концерт.