Агролайф пролайф №111

prev next

   «Продається вілла. 3 поверхи, з басейном і садом на березі моря. За 1 $.»
   «Брехня!» - Подумав бездомний і відкинув зім'яту газету.  Шукаючи їжу і ходячи по подвір’ях, він помітив на стіні величезне оголошення:
   «Продається вілла. 3 поверхи, з басейном і садом на березі моря. За 1 $.»
   «Цікаво, чиїх це рук справа?» - Задумався бідняк і, бурмочучи, пішов далі. Вийшовши на широкий проспект, йому миттєво кинувся в очі великий банер, на якому було написано:
   «Продається вілла. 3 поверхи, з басейном і садом на березі моря. За 1 $.»
    Бідняк серйозно задумався. Йому стало цікаво, який божевільний міг написати таку нісенітницю, і він вирішив перевірити. Крім останнього долара в кишені йому і так нічого було втрачати. Прийшовши за вказаною в рекламних оголошеннях адресою, він побачив ту саму віллу. Несміливо подзвонив у вхідні ворота. На дзвінок вийшла красива жінка.
   - Вибачте! Я прийшов по оголошенню. Те, що в ньому написано - це розіграш?
   - Ні, що ви! Все правильно, ніякого розіграшу.
   - Я з приводу вартості вілли. Один долар? Це правда?
   - Так, все правильно - 1 долар. Якщо ви зацікавлені, то можете пройти і оглянути будинок.
    Звичайно ж, бідняку все дуже і дуже сподобалося, і він, віддавши останній долар, став щасливим власником шикарного будинку з басейном і садом. Але все ж він вирішив поцікавитися, чи немає в цьому якогось підступу і чому така смішна ціна? На що жінка, посміхнувшись, відповіла: «Мій чоловік помер і в складеному перед смертю заповіті, вказав, щоб я продала наш особняк і всі виручені від продажу гроші перевела на рахунок його коханки. Що я і зробила! Я помістила оголошення пів року тому, а Ви перший і єдиний, хто на нього відгукнувся. Всього Вам найкращого». І жінка пішла.
    У кожного з нас в житті буває шанс! Потрібно тільки завжди ВІРИТИ в те, що неможливе можливо!

                                                                                        Джерело: http://www.adme.ru