3333 FORTE COMPLEX

prev next

Універсальний концентрат для свиней з додаванням перцю та помідорів

3333 FORTE COMPLEX для свиней на всі періоди годівлі 100%

 
 
Завдяки своїй ефективності професійна програма FORTE набрала значного попиту не лише серед господарств, а й серед приватного сектору. Тому для зручності годівлі ми об’єднали головні властивості кожного продукту програми FORTE в один FORTE COMPLEX який підходить для свиней на всіх періодах відгодівлі та для свиноматок.
 

FORTE-ЕФЕКТ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ:

Склад концентрату містить комплекс всіх необхідних для тварин компонентів в оптимальному співвідношенні. Завдяки такій раціональній рецептурі професійна годівля стала доступнішою. Даний продукт за своїми властивостями та ефективністю поєднує в собі всі переваги продуктів лінійки FORTE. Особливо зручно та вигідно використовувати його у малих приватних господарствах, де є невеликі кількості свиней різних вікових груп. Завдяки своїй універсальності можна робити готовий корм, як для поросят, так і для свиней на кінцевій стадії відгодівлі.

 

ДЛЯ ЧОГО ТВАРИНАМ ПОМІДОРИ ТА ПЕРЕЦЬ?

Пекучий перець

 Краща засвоюваність. Містить природний компонент алкалоїд капсаїцин, який стимулює виділення власних травних ферментів та посилює роботу шлунку, має безпосередню антимікробну дію, покращує обмін речовин та засвоюваність поживних складників з корму. 

 

Плоди помідорів

Природний антиоксидант.  Свині часто переносять стреси, в такому стані травна та інші системи організму працюють неналежно. Стреси значно впливають на продуктивність тварин, прирости маси тіла і якість м’яса. Одним з таких є — оксидаційний стрес, якому протидіють продукти програми FORTE.

 

Солодкий (болгарський) перець

Забезпечує стійкий імунітет. Особливо характеризується високим вмістом вітаміну С, що бере участь у функціонуванні сполучної та кісткової тканин, регулює відновно-окисні процеси, є однією з основних складових імунної системи. Солодкий перець багатий вітамінами В1, В2, В6 і РР, мінеральними солями калію і натрію, які є невід’ємною частиною для здорового росту. Також вміст солодкого перцю посилює привабливість корму для свиней та покращує його поїдання.

 

Продукти програми FORTE додатково містять:

 • Комплекс органічних кислот. Проявляють підкислюючу дію, сприяють розмноженню здорової мікрофлори в кишківнику, оберігають корм від розмноження грибків;
 • Mikrovit E Promix. Нова формула вітаміну E;
 • Хелати. Поєднання мікроелементів з амінокислотами, які краще засвоюються та покращують травлення;.

Джерелом рослинного білка є високопротеїновий продукт HERBAL SOYA:

 • містить від 45,5% сирого протеїну;
 • засвоюваність білку — понад 92 %;
 • містить близько 8-9% жиру;
 • виготовлений за унікальною технологією спеціально для годівлі тварин;
 • отриманий в результаті первинної переробки сої

 

До 42 дня життя рекомендуємо використовувати спеціальний готовий корм - 3200 FORTE Престартер для поросят 100%:

 • містить велику кількість молочних компонентів. Молочні білки найкраще засвоюються організмом поросят, оскільки максимально схожі по властивостях до молока матері;
 • формує міцний імунітет та закладає правильну основу для інтенсивного розвитку протягом всього циклу годівлі;
 • містить у повному об’ємі LONOCYD MAX та MIKROMINERAL, які захищають поросят від багатьох паразитів та розладів. Отже, не потрібно купувати їх додатково.